JUGADAS

High Point Panthers
% de G: CAM, 51.1
% de G: CAM, 51.1
% de G: CAM, 51.7
% de G: CAM, 51.7
% de G: CAM, 54.7
% de G: CAM, 54.7
% de G: CAM, 56.2
% de G: CAM, 56.2
% de G: CAM, 56.7
% de G: CAM, 56.7
% de G: CAM, 55.2
% de G: CAM, 55.2
% de G: CAM, 54.7
% de G: CAM, 54.7
% de G: CAM, 55.4
% de G: CAM, 55.4
% de G: CAM, 54.8
% de G: CAM, 54.8
% de G: CAM, 56.5
% de G: CAM, 56.5
% de G: CAM, 60.5
% de G: CAM, 60.5
% de G: CAM, 57
% de G: CAM, 57
% de G: CAM, 57
% de G: CAM, 57
% de G: CAM, 55.5
% de G: CAM, 55.5
% de G: CAM, 55
% de G: CAM, 55
% de G: CAM, 54.8
% de G: CAM, 54.8
% de G: CAM, 54.6
% de G: CAM, 54.6