JUGADAS

North Texas Mean Green
% de G: UNT, 90.2
% de G: UNT, 90.2
% de G: UNT, 88.6
% de G: UNT, 88.6
% de G: UNT, 87.7
% de G: UNT, 87.7
% de G: UNT, 87.5
% de G: UNT, 87.5
% de G: UNT, 88.1
% de G: UNT, 88.1
% de G: UNT, 88.4
% de G: UNT, 88.4
% de G: UNT, 87.5
% de G: UNT, 87.5
% de G: UNT, 88.2
% de G: UNT, 88.2
% de G: UNT, 87.4
% de G: UNT, 87.4
% de G: UNT, 85.8
% de G: UNT, 85.8
% de G: UNT, 87.9
% de G: UNT, 87.9
% de G: UNT, 87.6
% de G: UNT, 87.6
% de G: UNT, 86.6
% de G: UNT, 86.6
% de G: UNT, 87.5
% de G: UNT, 87.5
% de G: UNT, 87.5
% de G: UNT, 87.5
% de G: UNT, 86.4
% de G: UNT, 86.4
% de G: UNT, 87.3
% de G: UNT, 87.3
% de G: UNT, 86.3
% de G: UNT, 86.3
% de G: UNT, 86.0
% de G: UNT, 86.0
% de G: UNT, 86.8
% de G: UNT, 86.8
% de G: UNT, 87.1
% de G: UNT, 87.1
% de G: UNT, 89.8
% de G: UNT, 89.8
% de G: UNT, 89.5
% de G: UNT, 89.5
% de G: UNT, 89.5
% de G: UNT, 89.5