JUGADAS

North Texas Mean Green
% de G: UNT, 79.7
% de G: UNT, 79.7
% de G: UNT, 79.3
% de G: UNT, 79.3
% de G: UNT, 80.4
% de G: UNT, 80.4
% de G: UNT, 77.3
% de G: UNT, 77.3
% de G: UNT, 75.3
% de G: UNT, 75.3
% de G: UNT, 75.3
% de G: UNT, 75.3
% de G: UNT, 74.7
% de G: UNT, 74.7
% de G: UNT, 76.2
% de G: UNT, 76.2
% de G: UNT, 76.8
% de G: UNT, 76.8
% de G: UNT, 74.9
% de G: UNT, 74.9
% de G: UNT, 74.3
% de G: UNT, 74.3
% de G: UNT, 76.0
% de G: UNT, 76.0
% de G: UNT, 75.8
% de G: UNT, 75.8
% de G: UNT, 76.4
% de G: UNT, 76.4
% de G: UNT, 79.8
% de G: UNT, 79.8
% de G: UNT, 80.7
% de G: UNT, 80.7
% de G: UNT, 81.1
% de G: UNT, 81.1
% de G: UNT, 79.5
% de G: UNT, 79.5
% de G: UNT, 80.5
% de G: UNT, 80.5
% de G: UNT, 81.0
% de G: UNT, 81.0
% de G: UNT, 79.7
% de G: UNT, 79.7